פורסם ב-

תיקון סמארטפון

תיקון מכשיר סלולרי

הטלפונים הסלולריים שלנו משמשים לאינטראקציה עם חברים ובני משפחה, וחלקנו  משתמשים בהם גם עבור עסקאות עסקיות. מלבד אינטראקציה אלה טלפונים יכול לשמש גם למספר סיבות כגון: משחקים משחקים – העברת מידע – גלישה באינטרנט – צ 'אט – סקייפ – הודעות – הקלטת וידאו – לחיצה תמונות – עם הרבה סיבות רבות של שימוש בטלפונים, הסיכון של פגיעה גם מגביר. שימוש מתמשך של הטלפון הנייד מוביל לאובדן של הסוללה או כי שימוש גס של מכשירי אנדרואיד עלול להוביל שריטות או שבירה של המסך, שבו מדי פעם או מקור מים אחר הטלפון הנייד נשבר או מקבל בעיות תלויים. כולם מתמודדים עם אחד או אחר את הטלפון החכם הקשורות בעיה מדי פעם, לפעמים בגלל חוסר ידע על תיקון באינטרנט טלפון סלולרי תיקון שירותי הכשרה זמין בשוק אנשים רבים להוציא כסף על רכישת טלפון סלולרי חדש על ידי בהתחשב הטלפון הנייד הישן מת.

הטלפונים הסלולריים שלנו הם חלק מאיתנו: אנחנו לוקחים אותם לכל מקום,בכיס ,יחד עם הארנק ואפילו הולכים לישון איתם. מה הפלא שברגע שהם מתקלקלים אנחנו מחפשים מעבדה לתיקון סלולרי. אבל לפני זה, כדאי שנלמד מה עושה מעבדה לתיקון סלולרי כדי שנבין אם יש לנו עסק עם מקצועניים.

ראשית מעבדה כזו אחראית לפרק ולהרכיב את הטלפון: בטלפון הנייד יש כל מיני חלקים ומעגלים, שיד לא מימנת יכולה לשבור. במעבדה מקצועית, כמו במעבדה לתיקון סלולרי בתלפיות, לוקחים מברג מיוחד, פותחים את הטלפון ובודקים אם אין קורוזיה. כמו כן בודקים איזה מעגל התקלקל. תיקון סלולרי כמו זה שניתן אצלינו בתלפיות, יכול להתמקד בהחלפת מסגרת הפלסטיק בלבד , או להיות מורכב יותר והלחליף את כל המבנים של הטלפון.

בכל מקרה,  אם אינכם בטוחים שאתם מסוגלים לעשות את התיקונים האלו בעצמכם או רוצים. מפחדים על הבייבי שלכם ומחוברים לסלולרי שלכם באינפוזיה, וסרטונים לתיקון סלולרי נטענים סינית, בואו אלינו לתיקון הסלולרי שלכם בתלפיות. במיוחד אם אתם גרים בירושלים.