פורסם ב-

מעבדה לתיקון סמרטפון בירושלים

תיקון פלאפון בירושלים

מעבדה לתיקון סמארטפון בירושלים

תמיד נדמה לנו שהטלפון הנייד שלנו הוא הארכה שלנו: צמוד לנו לכף היד או לכיס המכנסיים מהרגע שאנחנו קמים עד הרגע שאנחנו הולכים לישון. אם יום אחד הטלפון שלנו ייפול לאסלה או לבריכה או סתם יירטב בגשם – הוא ימות! ומה נעשה? בלי ווצטאפ אנחנו נעלם! איך נשיג את כל החברים שלנו?

תיקון סמארטפון בירושלים ומה לעשות אם הטלפון שלכם נרטב?

אם אתם גרים בירושלים, רגע לפני שאתם ניגשים למעבדה לתיקון סמארטפון בירושלים, כבו את הטלפון. פתחו אותו והוציאו את הסוללה שלו בתוך כלי מלא אורז יבש (כזה שקונים בסופר). גם את הטלפון עצמו שמים בתוך האורז. חכו 24 שעות והוציאו. חברו את הטלפון יחד עם הסוללה והטעינו אותו. אם יש לכם מזל, הטלפון שלכם עובד וחסכתם ביקור במעבדה לתיקון סמארטפון בירושלים. אם אין לכם, מוזמנים לקפוץ אלינו ואנחנו או שנחליף לכם טלפון לדגם יותר טוב, או שנייבש אותו אצלינו באמצעים מקצועיים עד שיעבוד .

חשוב! לא לשים מטען רטוב בתוך שקע. זה מביא לידי קצר , שזה גם מסוכן, וגם מקלקל את המטען. אגב, אנחנו מוכרים גם מטענים אם במקרה אתם בסביבה….

אם מסך נשרט, מה עושים?

אם המסך נשרט, ואתם לא רואים את ההודעות שנשלחות אליכם,אתם יכולים להשתמש במחק של עיפרון : נקו טוב את מסך הנייד בעזרת מטלית רכה. עדיף להשתמש במטלית לניקוי משקפיים או מטלית לניקוי מסך. אח"כ, קחו מחק של עיפרון ומחקו את השריטה עד שתעלם. נעלמה ? יופי ! חסכתם לכם ביקור במעבדה לתיקון סלולרי. לא נעלמה? באסה! אם אתם גרים בירושלים, בואו למעבדה לתיקון סלולרי בירושלים, ואנחנו כבר נתקן את הבעיה.

טלפון מלוכלך

הטלפון מלוכלך? ככה תנקו אותו בקלות: תנערו את הטלפון כשהוא הפוך, כדי לשחרר אבק ולכלוך. אח"כ נשפו עליו אוויר כדי לנקות עוד אבק. לבסוף, נגבו אותו במטלית לחה, רצוי את אלו שמיועדות לניגוב אבק. 

עדיין יש בעיה רצינית ואתם גרים בירושלים? מצאו מעבדה לתיקון סלולרי בירושלים. אנחנו נדאג כבר לתקן ככה את הטלפון, כשהוא יחזור אליכם הוא יהיה כמו חדש. וגם תזכרו: אנחנו לעולם לא נתקן לכם משהו שאתם לא צריכים, אלא נתקן בדיוק לפי הצרכים שלכם.